![Ζωγραφική με τίτλο "Hallucination" από Yolande Strauss Ruinet (Yola), Αυθεντικά έργα τέχνης, Λάδι](https://www.artmajeur.com/medias/standard/y/o/yolande-strauss-ruinet-yola/artwork/16466134_63-hallucination.jpg?v=1673974116)
![Επιπλέον θέα 2](https://www.artmajeur.com/medias/standard/y/o/yolande-strauss-ruinet-yola/artwork/16466134_2_img-2738.jpg)
![Επιπλέον θέα 3](https://www.artmajeur.com/medias/standard/y/o/yolande-strauss-ruinet-yola/artwork/16466134_3_img-2737.jpg)
![Επιπλέον θέα 4](https://www.artmajeur.com/medias/standard/y/o/yolande-strauss-ruinet-yola/artwork/16466134_4_img-2740.jpg)
![Δείτε σε ένα δωμάτιο Έργα τέχνης: Hallucination](https://www.artmajeur.com/medias/standard/y/o/yolande-strauss-ruinet-yola/artwork/16466134_63-hallucination.jpg?v=1673974116)
![in situ](http://cdn.artmajeur.com/img/in_situ/s_1200x1200.jpg)
Ενημερώστε μας αν θέλετε να δείτε περισσότερες φωτογραφίες από αυτό το έργο τέχνης!
- Το πίσω μέρος του έργου / Πλευρά της δουλειάς
- Λεπτομέρειες / Υπογραφή / επιφάνεια ή υφή του έργου τέχνης
- Έργο τέχνης σε κατάσταση, Άλλος...
Hallucination (2023) Ζωγραφική από Yolande Strauss Ruinet (Yola)
Περισσότερες πληροφορίες
- Συσκευασία (Συσκευασία σε κουτί ή χαρτοκιβώτιο) Όλα τα έργα τέχνης αποστέλλονται με ένα premium φορέα, προσεκτικά προστατευμένο και ασφαλισμένο.
- Παρακολούθηση Εντοπισμός παραγγελίας μέχρι την παράδοση στον αγοραστή. Θα παρέχεται ένας αριθμός παρακολούθησης ώστε να μπορείτε να παρακολουθείτε το δέμα σε πραγματικό χρόνο.
- Καθυστέρηση Παγκόσμια παράδοση σε 3 έως 7 ημέρες (Εκτίμηση)
- Τα τελωνεία δεν περιλαμβάνονται Στην τιμή δεν περιλαμβάνονται τα τελωνεία. Οι περισσότερες χώρες δεν έχουν φόρο εισαγωγής για αυθεντικά έργα τέχνης, αλλά ίσως χρειαστεί να πληρώσετε τον μειωμένο ΦΠΑ. Τα τελωνειακά τέλη (εάν υπάρχουν) θα υπολογιστούν κατά την άφιξη από το τελωνείο και θα χρεωθούν χωριστά από τον μεταφορέα.
Περισσότερες πληροφορίες
- Δυνατό πιστοποιητικό αυθεντικότητας Τα πιστοποιητικά γνησιότητας μπορούν να επαληθευτούν ηλεκτρονικά ανά πάσα στιγμή με σάρωση του κώδικα του έργου τέχνης.
- Βαθμολογία καλλιτέχνη Πιστοποίηση Οι ειδικοί μελετούν την εργασία και την καριέρα ενός καλλιτέχνη, στη συνέχεια, δημιουργούν ένα ανεξάρτητο και αξιόπιστο μέσο όρο τιμών. Ο μέσος όρος τιμών τοποθετεί τον καλλιτέχνη σε ένα εύρος τιμών 'από - έως' για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Οι εμπειρογνώμονες μπορούν επίσης να κληθούν να αξιολογήσουν με ακριβέστερη εκτίμηση ένα συγκεκριμένο έργο.
Περισσότερες πληροφορίες
100% ασφαλής πληρωμή με πιστοποιητικό SSL + 3D Secure.
Περισσότερες πληροφορίες
Αυτή η εικόνα είναι διαθέσιμη για λήψη με άδεια χρήσης
Πωλητής Yolande Strauss Ruinet (Yola)
-
Αυθεντικά έργα τέχνης (One Of A Kind)
Ζωγραφική,
Λάδι
στο Καμβάς
- Διαστάσεις Ύψος 15,8in, Πλάτος 15,8in
- κατάσταση του έργου τέχνης Το έργο τέχνης είναι σε άριστη κατάσταση
- Framing Αυτό το έργο τέχνης δεν είναι πλαισιωμένο
- Κατηγορίες ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ κάτω των 500 $ Αφηρημένη Νεκρή φύση
"Hallucination", huile sur toile coton. Nature morte "vivante".
J'ai créé une série qui s'appelle "sucré" dans lequel j'essaie de sublimer les fruits de façon contemporaine en les mettant en situation originale. Technique particulière qui allie le contemporain et le classique.
Une autre façon de voir la nature morte.
Σχετικά θέματα
Native de Lyon sous le signe du gémeaux, prédestiné à la création, j’ai été inspirée en Bourgogne pour y avoir construit une partie de ma vie. Puis la Bretagne a très vite été mon terrain de jeux avec ses falaises et ses paysages marins époustouflants. Aujourd’hui, j’ai quitté la Bretagne pour les Landes qui m’inspire tout autant mais avec moins de falaise, je dois le reconnaitre !
Mes débuts en 2004 ont été pour moi l’apprentissage de la peinture à l’huile par différentes petites formations sur la technique et une pratique intensive. Autodidacte, très vite j’ai cherché ma voie et une autre façon d’exprimer mes émotions du moment au travers de mes toiles.
L’art est pour moi une passion et un équilibre. Et aujourd’hui j'en connais la technique mais j’aime à expérimenter d’autres méthodes et procédés et j'étudie encore. Et la peinture à l’huile est comme la musique, c’est un langage universel qui mets nos sens en éveil. C’est une autre façon de communiquer des idées, des émotions et des sentiments.
Ma philosophie de vie d’artiste est de pouvoir exprimer, au travers de mes oeuvres, ma vision personnelle de ce qui m’entoure, avec le cœur, la pensée, l’émotions et l’écriture.
-
Ιθαγένεια:
ΓΑΛΛΊΑ
- Ημερομηνία γεννήσεως : 1955
- καλλιτεχνική τομείς:
- Ομάδες: Σύγχρονοι Γάλλοι Καλλιτέχνες