Ενημερώστε μας αν θέλετε να δείτε περισσότερες φωτογραφίες από αυτό το έργο τέχνης!
- Το πίσω μέρος του έργου / Πλευρά της δουλειάς
- Λεπτομέρειες / Υπογραφή / επιφάνεια ή υφή του έργου τέχνης
- Έργο τέχνης σε κατάσταση, Άλλος...
"LEI 2024 - dopo due anni " (2024) Ζωγραφική από Oksana Zaskotska
Περισσότερες πληροφορίες
- Συσκευασία (Συσκευασία σε κουτί ή χαρτοκιβώτιο) Όλα τα έργα τέχνης αποστέλλονται με ένα premium φορέα, προσεκτικά προστατευμένο και ασφαλισμένο.
- Παρακολούθηση Εντοπισμός παραγγελίας μέχρι την παράδοση στον αγοραστή. Θα παρέχεται ένας αριθμός παρακολούθησης ώστε να μπορείτε να παρακολουθείτε το δέμα σε πραγματικό χρόνο.
- Καθυστέρηση Παγκόσμια παράδοση σε 3 έως 7 ημέρες (Εκτίμηση)
- Τα τελωνεία δεν περιλαμβάνονται Στην τιμή δεν περιλαμβάνονται τα τελωνεία. Οι περισσότερες χώρες δεν έχουν φόρο εισαγωγής για αυθεντικά έργα τέχνης, αλλά ίσως χρειαστεί να πληρώσετε τον μειωμένο ΦΠΑ. Τα τελωνειακά τέλη (εάν υπάρχουν) θα υπολογιστούν κατά την άφιξη από το τελωνείο και θα χρεωθούν χωριστά από τον μεταφορέα.
Περισσότερες πληροφορίες
- Δυνατό πιστοποιητικό αυθεντικότητας Τα πιστοποιητικά γνησιότητας μπορούν να επαληθευτούν ηλεκτρονικά ανά πάσα στιγμή με σάρωση του κώδικα του έργου τέχνης.
- Βαθμολογία καλλιτέχνη Πιστοποίηση Οι ειδικοί μελετούν την εργασία και την καριέρα ενός καλλιτέχνη, στη συνέχεια, δημιουργούν ένα ανεξάρτητο και αξιόπιστο μέσο όρο τιμών. Ο μέσος όρος τιμών τοποθετεί τον καλλιτέχνη σε ένα εύρος τιμών 'από - έως' για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Οι εμπειρογνώμονες μπορούν επίσης να κληθούν να αξιολογήσουν με ακριβέστερη εκτίμηση ένα συγκεκριμένο έργο.
Περισσότερες πληροφορίες
100% ασφαλής πληρωμή με πιστοποιητικό SSL + 3D Secure.
Περισσότερες πληροφορίες
Αυτή η εικόνα είναι διαθέσιμη για λήψη με άδεια χρήσης
Πωλητής Oksana Zaskotska
-
Αυθεντικά έργα τέχνης (One Of A Kind)
Ζωγραφική,
Λάδι
στο Καμβάς
- Διαστάσεις Ύψος 39,4in, Πλάτος 27,6in
- κατάσταση του έργου τέχνης Το έργο τέχνης είναι σε άριστη κατάσταση
- Framing Αυτό το έργο τέχνης δεν είναι πλαισιωμένο
- Κατηγορίες ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ κάτω των 5.000 $ Εικονιστικής Πορτρέτα γυναικών
Είμαι η Zaskotska Oksana Jaroslavovna (σκηνικό όνομα: ZOJa), γεννημένη στην Ουκρανία στις 3 Φεβρουαρίου 1971. Από παιδί καλλιεργούσα το πάθος για το σχέδιο και μετά για τη ζωγραφική την οποία πειραματίστηκα ανεξάρτητα. Ζωγραφίζω πρώτα με την καρδιά μου, μετά χρησιμοποιώντας, εκτός από τα πινέλα, τα γυμνά μου χέρια για να μπω στη διάσταση του χρώματος του οποίου λατρεύω την επαφή, λατρεύω τη μυρωδιά. Η ζωγραφική για μένα είναι σαν να αναπνέω, ένα παράθυρο ανοίγει στη φαντασία όπου όλα είναι δυνατά, τίποτα δεν είναι τέλειο αλλά απολύτως και υπέροχα μοναδικό. Πάντα ήθελα να ακολουθήσω μια πορεία καλλιτεχνικής εκπαίδευσης, αλλά η διαδοχή των γεγονότων δεν μου το επέτρεψε, ωστόσο δεν με έκανε να θέλω να κάνω αυτοδίδακτη ζωγραφική. Το 1990, λοιπόν, αποφοίτησα από την Υδρομετεωρολογία, με ειδίκευση στον Μετεωρολογικό Σταθμό της Σιβηρίας. Το 1998 μετακόμισα στην Ιταλία, όπου με σπουδές και δέσμευση απέκτησα το πτυχίο του OSS, ένα επάγγελμα που ασκώ καθημερινά εδώ και 16 χρόνια, συνεχίζοντας να ζωγραφίζω στον ελεύθερο χρόνο μου. Μόνο το 2018 ο κόσμος της τέχνης είναι σαν ποτάμι για μένα, τόσο πολύ που μου έφερε γεμάτο πάθος σε διάφορους πολιτιστικούς συλλόγους, συμπεριλαμβανομένου του «Il Cenacolo». "Τέχνη του ελεύθερου μυαλού"; "AL I"; "ARTGlobal"; "Cultà", συμμετέχοντας σε προσωπικές Identità και συλλογικές εκθέσεις. Αυτή τη στιγμή τα έργα μου εκτίθενται σε ιδιωτικές συλλογές, συμπεριλαμβανομένου του εξωτερικού. τόσο πολύ που με οδήγησε να γίνω πλήρως παθιασμένος με διάφορους πολιτιστικούς συλλόγους, συμπεριλαμβανομένου του "Il Cenacolo"; "Τέχνη του ελεύθερου μυαλού"; "AL I"; "ARTGlobal"; "Cultà", συμμετέχοντας σε προσωπικές Identità και συλλογικές εκθέσεις. Αυτή τη στιγμή τα έργα μου εκτίθενται σε ιδιωτικές συλλογές, συμπεριλαμβανομένου του εξωτερικού. τόσο πολύ που με οδήγησε να γίνω πλήρως παθιασμένος με διάφορους πολιτιστικούς συλλόγους, συμπεριλαμβανομένου του "Il Cenacolo"; "Τέχνη του ελεύθερου μυαλού"; "AL I"; "ARTGlobal"; "Cultà", συμμετέχοντας σε προσωπικές Identità και συλλογικές εκθέσεις. Αυτή τη στιγμή τα έργα μου εκτίθενται σε ιδιωτικές συλλογές, συμπεριλαμβανομένου του εξωτερικού.
- Ιθαγένεια: ΙΤΑΛΊΑ
- Ημερομηνία γεννήσεως : 1971
- καλλιτεχνική τομείς: Έργα καλλιτεχνών με πιστοποιημένη καλλιτεχνική αξία,
- Ομάδες: Πιστοποιημένοι καλλιτέχνες Σύγχρονοι Ιταλοί Καλλιτέχνες