Ενημερώστε μας αν θέλετε να δείτε περισσότερες φωτογραφίες από αυτό το έργο τέχνης!
- Το πίσω μέρος του έργου / Πλευρά της δουλειάς
- Λεπτομέρειες / Υπογραφή / επιφάνεια ή υφή του έργου τέχνης
- Έργο τέχνης σε κατάσταση, Άλλος...
est-ce que? (2023) Ζωγραφική από Monique Morellec
Περισσότερες πληροφορίες
- Συσκευασία (Σωλήνας) Όλα τα έργα τέχνης αποστέλλονται με ένα premium φορέα, προσεκτικά προστατευμένο και ασφαλισμένο.
- Παρακολούθηση Εντοπισμός παραγγελίας μέχρι την παράδοση στον αγοραστή. Θα παρέχεται ένας αριθμός παρακολούθησης ώστε να μπορείτε να παρακολουθείτε το δέμα σε πραγματικό χρόνο.
- Καθυστέρηση Παγκόσμια παράδοση σε 3 έως 7 ημέρες (Εκτίμηση)
- Τα τελωνεία δεν περιλαμβάνονται Στην τιμή δεν περιλαμβάνονται τα τελωνεία. Οι περισσότερες χώρες δεν έχουν φόρο εισαγωγής για αυθεντικά έργα τέχνης, αλλά ίσως χρειαστεί να πληρώσετε τον μειωμένο ΦΠΑ. Τα τελωνειακά τέλη (εάν υπάρχουν) θα υπολογιστούν κατά την άφιξη από το τελωνείο και θα χρεωθούν χωριστά από τον μεταφορέα.
Περισσότερες πληροφορίες
- Δυνατό πιστοποιητικό αυθεντικότητας Τα πιστοποιητικά γνησιότητας μπορούν να επαληθευτούν ηλεκτρονικά ανά πάσα στιγμή με σάρωση του κώδικα του έργου τέχνης.
- Βαθμολογία καλλιτέχνη Πιστοποίηση Οι ειδικοί μελετούν την εργασία και την καριέρα ενός καλλιτέχνη, στη συνέχεια, δημιουργούν ένα ανεξάρτητο και αξιόπιστο μέσο όρο τιμών. Ο μέσος όρος τιμών τοποθετεί τον καλλιτέχνη σε ένα εύρος τιμών 'από - έως' για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Οι εμπειρογνώμονες μπορούν επίσης να κληθούν να αξιολογήσουν με ακριβέστερη εκτίμηση ένα συγκεκριμένο έργο.
Περισσότερες πληροφορίες
100% ασφαλής πληρωμή με πιστοποιητικό SSL + 3D Secure.
Περισσότερες πληροφορίες
Αυτή η εικόνα είναι διαθέσιμη για λήψη με άδεια χρήσης
Πωλητής Monique Morellec
-
Αυθεντικά έργα τέχνης (One Of A Kind)
Ζωγραφική,
Ακρυλικό
στο Καμβάς
- Διαστάσεις Ύψος 31,5in, Πλάτος 28in
- κατάσταση του έργου τέχνης Το έργο τέχνης είναι σε άριστη κατάσταση
- Framing Αυτό το έργο τέχνης δεν είναι πλαισιωμένο
- Κατηγορίες ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ κάτω των 5.000 $ Αφηρημένη
Ecole d'art, atelier des beaux arts Paris, actuellement sur Marseille. Goût pour la peinture, la littérature, la musique. Peintres préférés, Bacon, Rebeyrolle.
Retour dans la région parisienne. Un artiste aujourd'hui, c'est une vraie question, pour ma part un artiste c'est celui qui dit combien notre societé est malade, se situant du côté de la perversion, obsédé par le fric, cynique. donc l'esthétisme ne correspond qu'au marché de l'art, eh oui ce marché juteux, ce monde.est moche, je parle des relations humaines, mais aussi du capitalisme qui ose parler d'ecologie, alors que système detruit tout ce qu'il touche..L'art doit parler de ce monde absurde, sans intelligence, anthropocide, qui va détruire ces enfants, un monde cruel qui valorise la mafia au pouvoir.
- Ιθαγένεια: ΓΑΛΛΊΑ
- Ημερομηνία γεννήσεως : 1949
- καλλιτεχνική τομείς:
- Ομάδες: Σύγχρονοι Γάλλοι Καλλιτέχνες