![Ζωγραφική με τίτλο "Man in the Corner" από Melissa Davies, Αυθεντικά έργα τέχνης, Ακρυλικό](https://www.artmajeur.com/medias/standard/m/e/melissa-davies/artwork/17550286_img-5035.jpg)
![Δείτε σε ένα δωμάτιο Έργα τέχνης: Man in the Corner](https://www.artmajeur.com/medias/standard/m/e/melissa-davies/artwork/17550286_img-5035.jpg)
![in situ](http://cdn.artmajeur.com/img/in_situ/l_1200x1200.jpg)
Ενημερώστε μας αν θέλετε να δείτε περισσότερες φωτογραφίες από αυτό το έργο τέχνης!
- Το πίσω μέρος του έργου / Πλευρά της δουλειάς
- Λεπτομέρειες / Υπογραφή / επιφάνεια ή υφή του έργου τέχνης
- Έργο τέχνης σε κατάσταση, Άλλος...
Man in the Corner (2023) Ζωγραφική από Melissa Davies
Περισσότερες πληροφορίες
- Συσκευασία (Συσκευασία σε κουτί ή χαρτοκιβώτιο) Όλα τα έργα τέχνης αποστέλλονται με ένα premium φορέα, προσεκτικά προστατευμένο και ασφαλισμένο.
- Παρακολούθηση Εντοπισμός παραγγελίας μέχρι την παράδοση στον αγοραστή. Θα παρέχεται ένας αριθμός παρακολούθησης ώστε να μπορείτε να παρακολουθείτε το δέμα σε πραγματικό χρόνο.
- Καθυστέρηση Παγκόσμια παράδοση σε 3 έως 7 ημέρες (Εκτίμηση)
- Τα τελωνεία δεν περιλαμβάνονται Στην τιμή δεν περιλαμβάνονται τα τελωνεία. Οι περισσότερες χώρες δεν έχουν φόρο εισαγωγής για αυθεντικά έργα τέχνης, αλλά ίσως χρειαστεί να πληρώσετε τον μειωμένο ΦΠΑ. Τα τελωνειακά τέλη (εάν υπάρχουν) θα υπολογιστούν κατά την άφιξη από το τελωνείο και θα χρεωθούν χωριστά από τον μεταφορέα.
Περισσότερες πληροφορίες
- Δυνατό πιστοποιητικό αυθεντικότητας Τα πιστοποιητικά γνησιότητας μπορούν να επαληθευτούν ηλεκτρονικά ανά πάσα στιγμή με σάρωση του κώδικα του έργου τέχνης.
- Βαθμολογία καλλιτέχνη Πιστοποίηση Οι ειδικοί μελετούν την εργασία και την καριέρα ενός καλλιτέχνη, στη συνέχεια, δημιουργούν ένα ανεξάρτητο και αξιόπιστο μέσο όρο τιμών. Ο μέσος όρος τιμών τοποθετεί τον καλλιτέχνη σε ένα εύρος τιμών 'από - έως' για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Οι εμπειρογνώμονες μπορούν επίσης να κληθούν να αξιολογήσουν με ακριβέστερη εκτίμηση ένα συγκεκριμένο έργο.
Περισσότερες πληροφορίες
100% ασφαλής πληρωμή με πιστοποιητικό SSL + 3D Secure.
Περισσότερες πληροφορίες
Αυτή η εικόνα είναι διαθέσιμη για λήψη με άδεια χρήσης
Πωλητής Melissa Davies
-
Αυθεντικά έργα τέχνης (One Of A Kind)
Ζωγραφική,
Ακρυλικό
στο Καμβάς
- Διαστάσεις Ύψος 37,4in, Πλάτος 25,6in
- κατάσταση του έργου τέχνης Το έργο τέχνης είναι σε άριστη κατάσταση
- Framing Αυτό το έργο τέχνης δεν είναι πλαισιωμένο
- Κατηγορίες ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ κάτω των 1.000 $ Αφηρημένη Πολύχρωμα
Born in the late '80s in Suburban Australia, Melissa infuses her art with a raw and unguarded perspective. Influenced by her journey with autism, emotional growth, spirituality, and chaos, her work resonates with depth and introspection.
Melissa's background in music, a profound aspect of her life, intricately weaves into her artistic endeavors. Concepts like symmetry, melody, and choral themes form the basis of her stroke techniques. And much of her current work has thematic ties with several well-known musical artists.
Each piece she creates embodies a fusion of her experiences, translating into visually compelling narratives. Melissa's art serves as a medium for self-expression and exploration, inviting viewers into a world where vulnerability meets resilience.
Through her creations, she continues to push boundaries and challenge perceptions, leaving an indelible mark on the artistic landscape.
-
Ιθαγένεια:
ΑΥΣΤΡΑΛΊΑ
- Ημερομηνία γεννήσεως : 1988
- καλλιτεχνική τομείς:
- Ομάδες: Σύγχρονοι Αυστραλοί Καλλιτέχνες