![Ζωγραφική με τίτλο "Lisboa 5" από Jakub Kossakowski (Art After Hours), Αυθεντικά έργα τέχνης, Ακουαρέλα](https://www.artmajeur.com/medias/standard/j/a/jakub-kossakowski-art-after-hours/artwork/17793349_lizbona-5-28-11-2023.jpg)
![Έργο τέχνης σε κατάσταση](https://www.artmajeur.com/medias/standard/j/a/jakub-kossakowski-art-after-hours/artwork/17793349_2_29aa5cc0-8e2c-11ee-88be-854aa98429f8.jpg?v=1713481580)
![Βήματα κατασκευής της εργασίας](https://www.artmajeur.com/medias/standard/j/a/jakub-kossakowski-art-after-hours/artwork/17793349_3_img-0372.jpg?v=1713481600)
![Βήματα κατασκευής της εργασίας](https://www.artmajeur.com/medias/standard/j/a/jakub-kossakowski-art-after-hours/artwork/17793349_4_img-0364.jpg?v=1713481626)
![Βήματα κατασκευής της εργασίας](https://www.artmajeur.com/medias/standard/j/a/jakub-kossakowski-art-after-hours/artwork/17793349_5_img-0270.jpg?v=1713481655)
![Δείτε σε ένα δωμάτιο Έργα τέχνης: Lisboa 5](https://www.artmajeur.com/medias/standard/j/a/jakub-kossakowski-art-after-hours/artwork/17793349_lizbona-5-28-11-2023.jpg)
![in situ](http://cdn.artmajeur.com/img/in_situ/s_1200x1200.jpg)
Ενημερώστε μας αν θέλετε να δείτε περισσότερες φωτογραφίες από αυτό το έργο τέχνης!
- Το πίσω μέρος του έργου / Πλευρά της δουλειάς
- Λεπτομέρειες / Υπογραφή / επιφάνεια ή υφή του έργου τέχνης
- Έργο τέχνης σε κατάσταση, Άλλος...
Lisboa 5 (2023) Ζωγραφική από Jakub Kossakowski (Art After Hours)
Περισσότερες πληροφορίες
- Συσκευασία (Συσκευασία σε κουτί ή χαρτοκιβώτιο) Όλα τα έργα τέχνης αποστέλλονται με ένα premium φορέα, προσεκτικά προστατευμένο και ασφαλισμένο.
- Παρακολούθηση Εντοπισμός παραγγελίας μέχρι την παράδοση στον αγοραστή. Θα παρέχεται ένας αριθμός παρακολούθησης ώστε να μπορείτε να παρακολουθείτε το δέμα σε πραγματικό χρόνο.
- Καθυστέρηση Παγκόσμια παράδοση σε 3 έως 7 ημέρες (Εκτίμηση)
- Τα τελωνεία δεν περιλαμβάνονται Στην τιμή δεν περιλαμβάνονται τα τελωνεία. Οι περισσότερες χώρες δεν έχουν φόρο εισαγωγής για αυθεντικά έργα τέχνης, αλλά ίσως χρειαστεί να πληρώσετε τον μειωμένο ΦΠΑ. Τα τελωνειακά τέλη (εάν υπάρχουν) θα υπολογιστούν κατά την άφιξη από το τελωνείο και θα χρεωθούν χωριστά από τον μεταφορέα.
Περισσότερες πληροφορίες
- Δυνατό πιστοποιητικό αυθεντικότητας Τα πιστοποιητικά γνησιότητας μπορούν να επαληθευτούν ηλεκτρονικά ανά πάσα στιγμή με σάρωση του κώδικα του έργου τέχνης.
- Βαθμολογία καλλιτέχνη Πιστοποίηση Οι ειδικοί μελετούν την εργασία και την καριέρα ενός καλλιτέχνη, στη συνέχεια, δημιουργούν ένα ανεξάρτητο και αξιόπιστο μέσο όρο τιμών. Ο μέσος όρος τιμών τοποθετεί τον καλλιτέχνη σε ένα εύρος τιμών 'από - έως' για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Οι εμπειρογνώμονες μπορούν επίσης να κληθούν να αξιολογήσουν με ακριβέστερη εκτίμηση ένα συγκεκριμένο έργο.
Περισσότερες πληροφορίες
100% ασφαλής πληρωμή με πιστοποιητικό SSL + 3D Secure.
Περισσότερες πληροφορίες
Αυτή η εκτύπωση διατίθεται σε διάφορα μεγέθη.
Αυτή η εικόνα είναι διαθέσιμη για λήψη με άδεια χρήσης
-
Αυθεντικά έργα τέχνης (One Of A Kind)
Ζωγραφική,
Ακουαρέλα
/
Μελάνι
στο Χαρτί
- Διαστάσεις Ύψος 11,4in, Πλάτος 8,3in
- κατάσταση του έργου τέχνης Το έργο τέχνης είναι σε άριστη κατάσταση
- Framing Αυτό το έργο τέχνης δεν είναι πλαισιωμένο
- Κατηγορίες ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ κάτω των 500 $ Εικονιστικής Πόλη
If Lisbon didn't exist, it would have to be invented for artists. My interest in "time," in "layers," where "here and now" as well as "there and once" happens simultaneously, manifested itself in the most beautiful setting - the Portuguese capital. If someone doesn't believe in magic, he will change his mind walking through the streets of Lisbon.
For me, the whole series of works I painted inspired by the city is not just a "postcard". It is a depiction of time and magic. I had to share it with others.
I chose the technique of watercolor and water markers to capture the softness of the city and ink to enhance the effects. This required great discipline. First, I made a detailed sketch in pencil, then in ink, then the first color fills, as well as working again with the outline. The result, however, was worth the effort.
Σχετικά θέματα
I'm a storyteller with a passion for both film and fine art. While I bring narratives to life on screen through directing films & ads, my artistic heart finds solace in painting.
My journey began at the Fine Arts high school, and the desire to create took me to pursue directing in Film School PWSFTV i T in Lodz. However, the urge to explore visual expression on canvas never faded. Painting became my creative escape, a space for pure personal expression.
Today, I create unique, handcrafted paintings. Independent from the pressures of the art market, I pour my passion into each piece, offering a glimpse into my artistic world.
-
Ιθαγένεια:
ΠΟΛΩΝΊΑ
- Ημερομηνία γεννήσεως : 1982
- καλλιτεχνική τομείς:
- Ομάδες: Σύγχρονοι Πολωνοί Καλλιτέχνες