![Ζωγραφική με τίτλο "movimento delle don…" από Daria Ceppelli, Αυθεντικά έργα τέχνης, Λάδι Τοποθετήθηκε στο Ξύλινο φορείο σκε…](https://www.artmajeur.com/medias/standard/d/a/daria-ceppelli/artwork/18094570_viso-donna4.jpg)
![Λεπτομέρειες](https://www.artmajeur.com/medias/standard/d/a/daria-ceppelli/artwork/18094570_2_viso-donna1.jpg)
![Λεπτομέρειες](https://www.artmajeur.com/medias/standard/d/a/daria-ceppelli/artwork/18094570_3_viso-donna2.jpg)
![Λεπτομέρειες](https://www.artmajeur.com/medias/standard/d/a/daria-ceppelli/artwork/18094570_4_viso-donna5.jpg)
![Δείτε σε ένα δωμάτιο Έργα τέχνης: movimento delle donne nel mondo](https://www.artmajeur.com/medias/standard/d/a/daria-ceppelli/artwork/18094570_viso-donna4.jpg)
![in situ](http://cdn.artmajeur.com/img/in_situ/m_1200x1200.jpg)
Ενημερώστε μας αν θέλετε να δείτε περισσότερες φωτογραφίες από αυτό το έργο τέχνης!
- Το πίσω μέρος του έργου / Πλευρά της δουλειάς
- Λεπτομέρειες / Υπογραφή / επιφάνεια ή υφή του έργου τέχνης
- Έργο τέχνης σε κατάσταση, Άλλος...
movimento delle donne nel mondo (2020) Ζωγραφική από Daria Ceppelli
Περισσότερες πληροφορίες
- Συσκευασία (Συσκευασία σε κουτί ή χαρτοκιβώτιο) Όλα τα έργα τέχνης αποστέλλονται με ένα premium φορέα, προσεκτικά προστατευμένο και ασφαλισμένο.
- Παρακολούθηση Εντοπισμός παραγγελίας μέχρι την παράδοση στον αγοραστή. Θα παρέχεται ένας αριθμός παρακολούθησης ώστε να μπορείτε να παρακολουθείτε το δέμα σε πραγματικό χρόνο.
- Καθυστέρηση Τα περισσότερα πακέτα παραδίδονται παγκοσμίως εντός 1 έως 3 εβδομάδων (Εκτίμηση)
- Τα τελωνεία δεν περιλαμβάνονται Στην τιμή δεν περιλαμβάνονται τα τελωνεία. Οι περισσότερες χώρες δεν έχουν φόρο εισαγωγής για αυθεντικά έργα τέχνης, αλλά ίσως χρειαστεί να πληρώσετε τον μειωμένο ΦΠΑ. Τα τελωνειακά τέλη (εάν υπάρχουν) θα υπολογιστούν κατά την άφιξη από το τελωνείο και θα χρεωθούν χωριστά από τον μεταφορέα.
Περισσότερες πληροφορίες
- Δυνατό πιστοποιητικό αυθεντικότητας Τα πιστοποιητικά γνησιότητας μπορούν να επαληθευτούν ηλεκτρονικά ανά πάσα στιγμή με σάρωση του κώδικα του έργου τέχνης.
- Βαθμολογία καλλιτέχνη Πιστοποίηση Οι ειδικοί μελετούν την εργασία και την καριέρα ενός καλλιτέχνη, στη συνέχεια, δημιουργούν ένα ανεξάρτητο και αξιόπιστο μέσο όρο τιμών. Ο μέσος όρος τιμών τοποθετεί τον καλλιτέχνη σε ένα εύρος τιμών 'από - έως' για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Οι εμπειρογνώμονες μπορούν επίσης να κληθούν να αξιολογήσουν με ακριβέστερη εκτίμηση ένα συγκεκριμένο έργο.
Περισσότερες πληροφορίες
100% ασφαλής πληρωμή με πιστοποιητικό SSL + 3D Secure.
Περισσότερες πληροφορίες
-
Αυθεντικά έργα τέχνης (One Of A Kind)
Ζωγραφική,
Λάδι
στο Καμβάς
- Διαστάσεις Ύψος 23,6in, Πλάτος 31,5in
- κατάσταση του έργου τέχνης Το έργο είναι σε πολύ καλή κατάσταση
- Framing Αυτό το έργο τέχνης δεν είναι πλαισιωμένο
- Κατηγορίες ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ κάτω των 1.000 $ Πνευματική τέχνη Πορτρέτα γυναικών
pittura a olio su tela 24" X 32" pollici (60x80 cm)
Le donne sono sempre in movimento. Il loro corpo è così, hanno sempre molti impegni. Anche la loro mente è sempre in movimento. Pensano sempre a tutti. Le emozioni delle donne sono sempre in movimento.
Questo dipinto rappresenta il loro continuo movimento,
Dipingo sempre i lati della tela, mi piace che il paesaggio continui lungo i bordi della tela. Facendo questo non avrai bisogno di incorniciare la tela, basterà semplicemente appoggiarla ad un chiodo per vederla appesa immediatamente.
I miei dipinti sono firmati sul davanti in basso a destra e poi firmati e datati sul retro. Riceverai anche un certificato di autenticità.
Uso materiale di ottima qualità, le tele sono molto resistenti, i colori sono brillanti e la vernice protettiva è ecologica.
Imballo poi il dipinto con grande cura.
Σχετικά θέματα
Daria Ceppelli, artista per passione. Amo sperimentare e provare soggetti e modalità diverse perchè dipingere è libertà. Dipingere è un modo per esprimere la mia emotività ma anche un modo per rielaborare i miei stati d'animo.
Dipingo principalmente ad olio e ad acrilico ma anche l'acquerello mi da modo di esprimermi. Se ho bisogno di esprimermi in modo gestuale, con spontaneità utilizzo l’acrilico, spesso in modo materico. La tecnica dell'olio mi da il potere di esprimere le mie emozioni mentre cambiano e posso evolvermi con essa. Amo la sua morbidezza e le sue immense sfumature. Aggiungo sempre anche un tocco di materia in più. L'acquerello è invece concentrazione per me, una partenza in un mondo di delicatezza e fantasia. Un tema che amo dipingere è sicuramente il mare. L'oceano mi fa sentire libera e amo dipingerlo assieme a cieli meravigliosi e importanti, a volte anche un po' tempestosi ma sempre particolari.
La mia fantasia spazia sempre e amo sperimentare nuove modalità di pittura, nuove tecniche e nuovi temi.
-
Ιθαγένεια:
ΙΤΑΛΊΑ
- Ημερομηνία γεννήσεως : 1973
- καλλιτεχνική τομείς:
- Ομάδες: Σύγχρονοι Ιταλοί Καλλιτέχνες