Μίσθωση του έργου " Grass " από τον Krasuckas με επιλογή αγοράς
Οι ΠΙΝΑΚΕΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ by Krasuckas είναι διαθέσιμες προς μίσθωση με επιλογή αγοράς
Επιλέξτε τις μηνιαίες πληρωμές σας:
Αίτημα για πληροφορίες για χρηματοδοτική μίσθωση "Grass"
Επικοινωνήστε μαζί μας, ένας ειδικός χρηματοδότησης θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών:
Συχνές Ερωτήσεις
What are the advantages of leasing works of art?
- Financial Flexibility: You can enjoy exceptional, high-value works of art without a large initial investment.
- Tax Benefits: Receive potential tax benefits as rents can be deducted as a business expense.
How are the prices of monthly payments for leasing works of art set?
- The costs depend on the value of the work, the duration of the leasing contract, and any services included such as installation.
Can we buy the work after the leasing period?
- Yes, on Artmajeur leasing contracts offer a purchase option at the end of the contract, allowing customers to acquire the work at a determined price (residual value).
How are the safety and insurance of works managed?
- Insurance during the duration of the rental contract is the responsibility of the customer. It is therefore important to check the details of your insurance contract to be sure that your leased works are covered in the event of damage.
What are the conditions for terminating the leasing contract before its end?
- Unless there are specific conditions, leasing contracts for works of art commit the client to payment of the entire price of the work; payments are therefore due until the end of the lease.
![Ζωγραφική με τίτλο "Grass" από Krasuckas, Αυθεντικά έργα τέχνης, Λάδι](https://www.artmajeur.com/medias/standard/k/r/krasuckas/artwork/12042026_botanikos-sodas-krasuckas.jpg)
Σχετικά με τον συγγραφέα
Ο Τζάστιν Κρασούκας είναι ένας σύγχρονος Λιθουανός καλλιτέχνης που ειδικεύεται στα είδη πορτραίτου, παραστατικών και τοπίων. Το καλλιτεχνικό του ταξίδι είναι βαθιά επηρεασμένο από τις άγριες, μυστηριώδεις και μελαγχολικές πτυχές της φύσης, καθώς και από τις ανθρώπινες αλληλεπιδράσεις, τον κινηματογράφο και τη μουσική. Αντλώντας από τις τεχνικές παλιών δασκάλων, ο Justin χρησιμοποιεί μια ρεαλιστική προσέγγιση για να αφηγηθεί τις ιστορίες του σε καμβά και μέσω χαρακτικής. Για σχεδόν μια δεκαετία, ασχολείται ενεργά με τη ζωγραφική πορτρέτων, φιγούρων, συμμετέχοντας σε εκθέσεις, διαγωνισμούς και ετήσιες pleinairs. Πρόσφατα, ο Justin επέκτεινε το πάθος του για την καλλιτεχνική εκπαίδευση διδάσκοντας μαθήματα κλασικού πορτραίτου και ζωγραφικής. Τα έργα τέχνης του, κυρίως σε ελαιογραφία και χαρακτικά, είναι περιζήτητα από συλλέκτες που εκτιμούν την επιδέξια απεικόνιση θεμάτων και αφηγήσεων.
-
Ιθαγένεια:
ΛΙΘΟΥΑΝΊΑ
- Ημερομηνία γεννήσεως : άγνωστη ημερομηνία
- καλλιτεχνική τομείς:
- Ομάδες: Σύγχρονοι Λιθουανοί Καλλιτέχνες